Profil spoločnosti

Vy sa budete venovať svojej práci a my zatiaľ zabezpečíme jej nespochybniteľnú bezpečnosť.

Patríme k popredným poskytovateľom komplexných služieb v oblasti bezpečnosti práce (BOZP) a požiarnej ochrany. Na trhu pôsobíme od roku 1997. Odvtedy stále rastieme a rozširujeme  portfólio našich služieb.

Aby sme vyhoveli potrebám našich klientov, zastrešujeme komplexné služby – od nalepenia bezpečnostných značení až po právnu ochranu pri vyhrotení nepredvídateľných udalostí (úrazy, pokuty a pod.). Bezpečné a zdravé právne prostredie je jednou z hlavných priorít našich klientov, preto im garantujeme splnenie všetkých zákonných požiadaviek.

Chcem vedieť viac

V súčasnosti máme 6 pobočiek a viac ako 70 zamestnancov, vďaka čomu poskytujeme svoje služby viac ako 1000 klientom v rámci celej Slovenskej republiky.

Prezrieť referencie

Naša misia

Svojim klientom pomáhame zabezpečiť bezpečné a zdravé pracovné prostredie pre všetkých zamestnancov. Vychádzame z legislatívnych požiadaviek, využívame inovácie a opierame sa o dlhoročnú prax.

S kým spolupracujeme

Naša vízia

Našim cieľom je byť nespochybniteľnou jednotkou na slovenskom trhu v oblasti bezpečnosti práce a požiarnej ochrany – a to z hľadiska kvality, rozsahu aj stupňa inovatívnosti.

Pozrieť si politiku kvality

 

V prípade záujmu o spoluprácu alebo vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať.

Kontaktujte nás