Profil spoločnosti

Patríme k popredným poskytovateľom komplexných služieb v oblasti bezpečnosti práce (BOZP) a požiarnej ochrany. Na trhu pôsobíme od roku 1997. Odvtedy sme sa postupne rozrastali a rozširovali portfólio našich služieb.

Aby sme vyhoveli potrebám našich klientov, zastrešujeme komplexné služby od nalepenia bezpečnostných značení až po právnu ochranu pri vyhrotení nepredvídateľných udalostí (úrazy, pokuty a pod.).

Poskytujeme základné služby v podobe garancie splnenia zákonných požiadaviek alebo vyšší štandard služieb. Vyšší štandard zameriavame najmä na vytvorenie  bezpečného a zdravého pracovného prostredia, šetrného k našej prírode, o ktorom v podniku dlhodobo budujeme povedomie u Vašich zamestnancov prostredníctvom rôznych aktivít.

Pozrite si naše služby

V súčasnosti máme 6 pobočiek a viac ako 70 vlastných zamestnancov, vďaka čomu poskytujeme svoje služby viac ako 1000 klientom v rámci celej Slovenskej republiky.

Pozrite si naše referencie

Naša misia

Svojim klientom pomáhame zabezpečiť bezpečné a zdravé pracovné prostredie pre všetkých zamestnancov. Vychádzame z legislatívnych požiadaviek, využívame inovácie a opierame sa o dlhoročnú prax.

Pozrite si viac o našich spoluprácach

Naša vízia

Našou víziou je byť nespochybniteľnou jednotkou na slovenskom trhu v oblasti bezpečnosti práce a požiarnej ochrany – a to z hľadiska kvality, rozsahu aj stupňa inovatívnosti.

Pozrite si našu politiku kvality

 

V prípade záujmu o spoluprácu alebo vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať.

Kontaktujte nás