Aktuality a opatrenia týkajúce sa koronavírusu

Pozrite si aktuality a opatrenia týkajúce sa situácie ohľadom koronavírusu

dezinfecia4-1844113-3359202

Pozrite si hygienické a ďalšie opatrenia, ktoré sme prijali pri poskytovaní našich služieb v súvislosti s Koronavírusom.

gajos_intro-1

Informácia o bezplatnom sprístupnení E-learningových školení na BOZP a Požiarnu ochranu pre všetkých našich zmluvných klientov

nip

Pozrite si informácie a stanoviská štátnych inštitúcií k poskytovaniu odborných služieb v čase mimoriadnej epidemiologickej situácie.

Dátum: 9. novembra 2020

Hovorí sa, že najlepším liekom je prevencia. Aké sú povinnosti zamestnávateľa pri školeniach BOZP v čase koronakrízy?

Dátum: 30. septembra 2020

Pravidelná dezinfekcia priestorov a predmetov je v súčasnosti veľmi dôležitá. Nezanedbajte ju a prečítajte si článok, ako spoľahlivo a účinne dezinfikovať.

Dátum: 14. apríla 2021

Čo nám v boji proti pandémii koronavírusu pomôže viac ? Rúško alebo respirátor ? A viete, aký je medzi nimi vlastne rozdiel ? Prečítajte si náš najnovší článok.

Dátum: 23. marca 2021

Ako dlho respirátor vydrží, ako funguje a ako si ho nasadiť ? A aký je rozdiel medzi respirátormi FFP1, FFP2 a FFP3 ? Prečítajte si, ako ho používať.

Dátum: 19. apríla 2020

Rúško na tvár patrí k základnej výbave počas pandémie koronavírusu. Prečítajte si, ako si ho správne nasadiť, nosiť a používať, aby chránilo nás aj ostatných.

elearning2-2
Dátum: 18. apríla 2020

Organizujeme školenia BOZP a OPP vďaka e-learningu aj počas koronakrízy. Prihláste sa na online kurz a vzdelávajte sa v oblasti bezpečnosti práce.

Kontaktujte nás

Máte záujem o naše služby?

Kontaktujte nás