Blog

Ako účinne dezinfikovať priestory, povrchy a predmety?

Pravidelná dezinfekcia priestorov a predmetov je v súčasnosti veľmi dôležitá. Nezanedbajte ju a prečítajte si článok, ako spoľahlivo a účinne dezinfikovať.

5 typov vecí, ktoré by mala obsahovať lekárnička na pracovisku

Ako zamestnávateľ ste povinný vytvoriť bezpečné pracovné podmienky pre zamestnancov. Prečítajte si, čo by mala obsahovať lekárnička na vašom pracovisku.

Open space kancelária po koronavíruse: Čo sa zmenilo a ako sa chrániť ?

Návrat do open space kancelárie po pandémii koronavírusu prináša zmeny. Prečítajte si, ako sa chrániť a aké preventívne opatrenia dodržiavať.

Bezpečnosť práce: Ako zabezpečiť ochranu pri práci vo výškach ?

Práca vo výškach predstavuje jednu z najrizikovejších činností. Čo musíte urobiť, aby ste zabezpečili ochranu pracovníkov a aj seba ? Prečítajte si článok.

Rúško vs respirátor: Aký je medzi nimi rozdiel ?

Čo nám v boji proti pandémii koronavírusu pomôže viac ? Rúško alebo respirátor ? A viete, aký je medzi nimi vlastne rozdiel ? Prečítajte si náš najnovší článok.

Ako používať respirátor ? Rady od špecialistov.

Ako dlho respirátor vydrží, ako funguje a ako si ho nasadiť ? A aký je rozdiel medzi respirátormi FFP1, FFP2 a FFP3 ? Prečítajte si, ako ho používať.

Ako správne nasadiť, nosiť a používať rúško

Rúško na tvár patrí k základnej výbave počas pandémie koronavírusu. Prečítajte si, ako si ho správne nasadiť, nosiť a používať, aby chránilo nás aj ostatných.

E-learning: Online školenie BOZP a OPP počas koronakrízy

Organizujeme školenia BOZP a OPP vďaka e-learningu aj počas koronakrízy. Prihláste sa na online kurz a vzdelávajte sa v oblasti bezpečnosti práce.

Ako chrániť životné prostredie a neškodiť mu ?

Ochrana životného prostredia je jednou z najdôležitejších tém pri podnikaní. Máte správne nastavené odpadové hospodárstvo ? Prečítajte si náš článok.

Ako si vybrať správny hasiaci prístroj ?

Požiar na pracovisku ohrozuje vaše podnikanie, vás aj vašich zamestnancov. Viete, aké hasiace prístroje by ste mali zabezpečiť práve pre svoje pracovisko ?

Pracovná zdravotná služba: Predchádzajte chorobám a úrazom na pracovisku

Vedeli ste, že ako zamestnávateľ ste povinný poskytnúť zamestnancom pracovnú zdravotnú službu? Jej absencia môže byť stíhaná pokutou. Zistite všetko dôležité, čo je potrebné vedieť o tejto dôležitej povinnosti.

5 dôvodov, prečo je potrebné dodržiavať požiarny poriadok na pracovisku

Vďaka kalitnému riešeniu požiarnej ochrany efektívne bojujete proti najrôznejším haváriám. Viete, prečo je vhodné prenechať tento krok na odborníkov?

Pracovný úraz na pracovisku

Pracovný úraz na pracovisku je vždy nepríjemná udalosť. Viete, čo je to pracovný úraz a kedy ho máme hlásiť? Prečítajte si náš článok a dozviete sa viac.

Bezpečnosť pri práci: Ako úspešne a efektívne chrániť zdravie zamestnancov ?

Podnikáte v oblasti zameranej na strojársku výrobu? V tom prípade určite viete, že v strojárstve je riziko úrazov alebo havárií štatisticky vyššie. Ako toto riziko znížiť a chrániť tak zdravie svojich zamestnancov a stav technických zariadení?

Kontaktujte nás

Máte záujem o naše služby?

Kontaktujte nás