Blog

Dátum: 9. novembra 2020

Hovorí sa, že najlepším liekom je prevencia. Aké sú povinnosti zamestnávateľa pri školeniach BOZP v čase koronakrízy?

Dátum: 30. septembra 2020

Pravidelná dezinfekcia priestorov a predmetov je v súčasnosti veľmi dôležitá. Nezanedbajte ju a prečítajte si článok, ako spoľahlivo a účinne dezinfikovať.

Dátum: 17. septembra 2020

Ako zamestnávateľ ste povinný vytvoriť bezpečné pracovné podmienky pre zamestnancov. Prečítajte si, čo by mala obsahovať lekárnička na vašom pracovisku.

Dátum: 29. júla 2020

Návrat do open space kancelárie po pandémii koronavírusu prináša zmeny. Prečítajte si, ako sa chrániť a aké preventívne opatrenia dodržiavať.

Dátum: 29. júna 2020

Práca vo výškach predstavuje jednu z najrizikovejších činností. Čo musíte urobiť, aby ste zabezpečili ochranu pracovníkov a aj seba ? Prečítajte si článok.

Dátum: 14. apríla 2021

Čo nám v boji proti pandémii koronavírusu pomôže viac ? Rúško alebo respirátor ? A viete, aký je medzi nimi vlastne rozdiel ? Prečítajte si náš najnovší článok.

Dátum: 23. marca 2021

Ako dlho respirátor vydrží, ako funguje a ako si ho nasadiť ? A aký je rozdiel medzi respirátormi FFP1, FFP2 a FFP3 ? Prečítajte si, ako ho používať.

Dátum: 19. apríla 2020

Rúško na tvár patrí k základnej výbave počas pandémie koronavírusu. Prečítajte si, ako si ho správne nasadiť, nosiť a používať, aby chránilo nás aj ostatných.

elearning2-2
Dátum: 18. apríla 2020

Organizujeme školenia BOZP a OPP vďaka e-learningu aj počas koronakrízy. Prihláste sa na online kurz a vzdelávajte sa v oblasti bezpečnosti práce.

Dátum: 23. marca 2020

Ochrana životného prostredia je jednou z najdôležitejších tém pri podnikaní. Máte správne nastavené odpadové hospodárstvo ? Prečítajte si náš článok.

Dátum: 9. marca 2020

Požiar na pracovisku ohrozuje vaše podnikanie, vás aj vašich zamestnancov. Viete, aké hasiace prístroje by ste mali zabezpečiť práve pre svoje pracovisko ?

Dátum: 12. februára 2020

Vedeli ste, že ako zamestnávateľ ste povinný poskytnúť zamestnancom pracovnú zdravotnú službu? Jej absencia môže byť stíhaná pokutou. Zistite všetko dôležité, čo je potrebné vedieť o tejto dôležitej povinnosti.

Dátum: 10. januára 2020

Vďaka kalitnému riešeniu požiarnej ochrany efektívne bojujete proti najrôznejším haváriám. Viete, prečo je vhodné prenechať tento krok na odborníkov?

Dátum: 19. decembra 2019

Pracovný úraz na pracovisku je vždy nepríjemná udalosť. Viete, čo je to pracovný úraz a kedy ho máme hlásiť? Prečítajte si náš článok a dozviete sa viac.

Dátum: 12. novembra 2019

Podnikáte v oblasti zameranej na strojársku výrobu? V tom prípade určite viete, že v strojárstve je riziko úrazov alebo havárií štatisticky vyššie. Ako toto riziko znížiť a chrániť tak zdravie svojich zamestnancov a stav technických zariadení?

Kontaktujte nás

Máte záujem o naše služby?

Kontaktujte nás