Vy sa budete venovať svojej práci a my zatiaľ zabezpečíme jej nespochybniteľnú bezpečnosť.

Patríme k popredným poskytovateľom komplexných služieb v oblasti bezpečnosti práce (BOZP) a požiarnej ochrany. Na trhu pôsobíme od roku 1997. Odvtedy stále rastieme a rozširujeme portfólio našich služieb. Komplexné služby v oblastiach bezpečnosti pri práci (BOZP), ochrany pred požiarmi (OPP) a pracovnej zdravotnej služby poskytujeme v rámci celej SR prostredníctvom našich kamenný pobočiek v Bratislave, v Zlatých Moravciach, v Považskej Bystrici, v Žiline, v Ružomberku a v Košiciach a taktiež z našej centrály, ktorá sídli v Liptovskom Mikuláši.

Aby sme vyhoveli potrebám našich klientov, zastrešujeme komplexné služby – od nalepenia bezpečnostných značení až po právnu ochranu pri vyhrotení nepredvídateľných udalostí (úrazy, pokuty a pod.). Bezpečné a zdravé právne prostredie je jednou z hlavných priorít našich klientov, preto im garantujeme splnenie všetkých zákonných požiadaviek.

Pozrite si služby, ktoré Vám ponúkame.

Naše služby

V súčasnosti máme 6 pobočiek a viac ako 70 zamestnancov, vďaka čomu poskytujeme svoje služby takmer 1000 klientom v rámci celej Slovenskej republiky.

Pozrite si firmy, ktorým sme poskytli naše služby.

Referencie

rectangle-23-2786669

Naša misia

Svojim klientom pomáhame zabezpečiť bezpečné a zdravé pracovné prostredie pre všetkých zamestnancov. Vychádzame z legislatívnych požiadaviek, využívame inovácie a opierame sa o dlhoročnú prax.

rectangle-24-2541398

Naša vízia

Našim cieľom je byť nespochybniteľnou jednotkou na slovenskom trhu v oblasti bezpečnosti práce a požiarnej ochrany – a to z hľadiska kvality, rozsahu aj stupňa inovatívnosti.

Kontaktujte nás

Máte záujem o naše služby?

Kontaktujte nás